Кошик
4242 відгуків
Знайшли дешевше? Є питання? Пишіть на WhatsApp або Telegram
Інтернет магазин "O-MEGA Україна" ⭐⭐⭐⭐⭐
+380 (50) 045-51-85

Реле напруги. Бар'єри

Реле напруги.

На сьогоднішній день ні один промисловий об'єкт і ні одне житлове або офісне будинок не обходиться без електрики. В незалежності від розмірів і призначення приміщень, в них необхідно експлуатувати найрізноманітніші прилади, побутову техніку або промислові установки. Електрика стало невід'ємною частиною нашого життя. Однак електричний струм не завжди буває «доброзичливим» по відношенню до людини і електротехніки. Основну загрозу для побутової та іншої техніки представляють перепади напруги в мережі. Побутова техніка розрахована на роботу з напругою 220 В ±10% . Чинне напруга в мережі коливається від 150 В до 380 Ст.

До перепаду напруги можуть привести наступні причини:
зношене стан електричних трансформаторних підстанцій, ввідних пристроїв в будівлю, поверхових електрощитів та зношеність електропроводки;
включення або відключення потужних електроспоживачів;
розрив кабелю при виконанні земельних робіт;
сильний вітер, падіння дерев на лінії електропередач, що призводять до обриву «нульового» проводу або до потрапляння «фазного» дроти на «нульовий»;
виконання зварювальних робіт, якщо зварювальний трансформатор підключений до фази, від якої живиться споживач і т. д.
Ми практично не можемо впливати на стан електричних мереж, тому для захисту електрообладнання квартири, офісу, будинку або промислового будівлі від підвищеного або зниженого напруги застосовують інноваційні та поширені способи захисту, одним з яких є реле контролю напруги.

Що таке реле напруги?
Реле контролю напруги - спеціальне електромеханічний пристрій, яке призначене для контролю параметрів однофазного або трифазної електричних мереж та захисту споживачів від неприпустимих перепадів напруги. Прилад відключає споживача від мережі, якщо значення напруги за допустимі межі і підключає навантаження автоматично, після повернення напруги в норму (встановлені користувачем межі напруги). Реле напруги працює в режимі відсічення і не може коригувати величину живлячої напруги. В побуті, реле напруги ще іноді називають, - регулятор напруги, бар'єр, реле напруги вилка розетка, реле контролю фаз і напруги, захист від перепадів напруги, захист від стрибків напруги.

Навіщо необхідно встановлювати реле напруги?
Більшість побутових електроприладів, наприклад, холодильник, пральна машинка, телевізор, піч СВЧ (мікрохвильовка) і т. д., дуже "чутливі" до перепадів напруги в електромережі - це може негативно позначитися на їх нормальній роботі. Варіант розмикання ланцюга напруги з допомогою реле дозволяє захистити електроприлад від поломок мікроконтролерів, що перешкоджає горінню провідників і мікросхем. Тому щоб захистити електричне обладнання досить замовити і купити реле напруги в Києві, а також в інших містах України та близького зарубіжжя. Ціна реле напруги мінімальна, особливо порівняно з вартістю ремонту плазмового телевізора, домашнього кінотеатру, холодильника, пральної машини або газового котла.

Реле напруги бувають:
1.ОДНОФАЗНІ
2.ТРИФАЗНІ
Трифазні реле напруги додатково контролюють зникнення однієї з фаз, зміну послідовності фаз і асиметрію напруг («перекіс» фаз). Рекомендується використовувати для трифазного устаткування (двигуни, котли, сауни тощо) В приміщеннях, у яких розведені три фази, при цьому немає трифазних споживачів (це найчастіше сучасні квартири і офіси), рекомендується використовувати три однофазні реле напруги.
За варіантом інтеграції реле напруги розрізняють «розеткові» і «щитові». «Розеткові» включаються безпосередньо в розетку, а через них підключається споживач. Відповідно не вимагають спеціального монтажу і захищають побутові прилади з навантаженням по струму не більш 10А або 16А. Якщо необхідно окремо захистити один або декілька побутових приладів, для цього достатньо придбати реле контролю напруги в розетку. «Щитові» - встановлюються електричні шафи відразу після електролічильника та ввідних автоматів шляхом кріплення на DIN-рейку. Вимагають спеціального монтажу, але при цьому контролюють і захищають всю техніку та обладнання в приміщенні через них підключений.
За номіналом комутованій навантаження реле напруги випускаються в наступних параметрах по струму (що відповідає потужності):
7A (1,5 кВт)
10A (2,2 кВт)
16A (3,5 кВт)
30A (6,6 кВт)
32A (7,0 кВт)
40A (8,8 кВт)
48A (10,5 кВт)
50A (11,0 кВт)
60A (13,2 кВт)
63A (13,9 кВт)
80A (17,6 кВт)
100A (22 кВт)
Щоб вибрати номінал реле напруги, необхідно розрахувати сумарну споживану потужність всіх одночасно підключених через реле споживачів.

Реле напруги в розетку купити можна тут: https://o-mega.com.ua/g4529267-rele-kontrolya-napryazheniya

Реле напруги на Din рейку (щитові) купити можна тут: https://o-mega.com.ua/g5005284-rele-kontrolya-napryazheniya

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner