Кошик
4302 відгуків
Знайшли дешевше? Є питання? Пишіть на WhatsApp або Telegram
Інтернет магазин "O-MEGA Україна" ⭐⭐⭐⭐⭐
+380 (50) 045-51-85

Реле напруги Zubr

Новий модельний ряд реле напруги «ZUBR» (ЗУБР) від Компанії «DS Electronics» (ДС Електронікс) - це просте, надійне пристрій захищає електромережу від стрибків напруги.

На сьогоднішній день компанія «ДС Електронікс» — це високотехнологічні і якісні продукти в сукупності з професійним і відповідальним ставленням до своєї роботи.

Обмежувачі напруги призначені для відключення живлення домашньої електричної мережі при критичних значеннях напруги. Межі максимального і мінімального допустимого напруги виставляються користувачем індивідуально.

Виробляються реле напруги ZUBR декількох модифікацій і бувають з термозахистом і без неї, також виробляються обмежувачі різної потужності, з можливістю монтажу на дін-рейку або в звичайну силову розетку.

Компанія «ДС Електронікс» заснована в 2003 році в Донецьку.

З самого початку своєї діяльності і по сьогоднішній день компанія «ДС Електронікс» керується рядом принципів, які вигідно відрізняють її від конкурентів і дозволили протягом усього часу не тільки вистояти в умовах нестабільної економічної ситуації, але і стати одним з лідерів з виробництва терморегуляторів і реле напруги.

Модельний ряд продуктів підібрано з таким розрахунком, щоб задовольнити потреби клієнтів, що віддають перевагу різні варіанти монтажу і функціональності.

Производство продукции, до 2014г., осуществлялось в Украине в Донецкой области (пгт. Новый Свет), сейчас производство перенесено в Киевскую область, что делает ее, для Украинских покупателей, более привлекательной по цене. На стадии проектирования новых продуктов применяются самые передовые технологии и материалы, позволяющие использовать все преимущества современной науки. Тщательный подход к выбору комплектующих и поставщиков, позволяет предлагать своим клиентам исключительно высокотехнологичные и качественные продукты.

Рынок сбыта продукции «ДС Электроникс» охватывает 113 крупных городов Украины, и с каждым годом он постоянно расширяется.

Гаранитя на новый модельный ряд реле напряжения ZUBR — 5 лет.

Реле напряжения только отключает электросеть в момент пикового показателя напряжения, но не стабилизирует ее!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner