Кошик
4308 відгуків
Знайшли дешевше? Є питання? Пишіть на WhatsApp або Telegram
Інтернет магазин "O-MEGA Україна" ⭐⭐⭐⭐⭐
+380 (50) 045-51-85

Обладнання для побутових інкубаторів

Простий на перший погляд процес виведення птиці в домашніх умовах, перетворюється у справжнє випробування при спробі спорудити саморобний інкубатор з підручних матеріалів. Іноді це вдається, але частіше всього виводимість яєць в таких умовах залишає бажати кращого і віднімають багато часу.

Купити автоматичний інкубатор для яєць в Україні, не становить великої проблеми. Але до вибору інкубатора та обладнання до нього потрібно підходити уважно.

І так давайте розглянемо важливі параметри інкубації та обладнання для курячих інкубаторів докладніше.

Температурний режим

Одним з найбільш важливих параметрів для успішного виведення птиці є температура, стабільність якої багато в чому впливає на відсоток виводимості яєць.

Для контролю температури найчастіше використовують терморегулятори для інкубаторів.
Часто виникають питання, які ж терморегулятори для інкубаторів купити? При виборі слід звернути увагу на точність спрацювання і діапазон регульованих температур. Одним з доступних і перевірених часом, можна назвати терморегулятор для інкубатора Квочка-1 плавно затухаючий, який ідеально підійде для побутових інкубаторів. Звичайно, температуру можна регулювати по-старому. Для цього можна використати побутовий термометр, але в цьому випадку Вам доведеться постійно чергувати біля інкубатора, щоб температурний режим був стабільний. Звичайно такий варіант мало кому підходить, тому люди воліють купити терморегулятор для інкубатора.

Контроль вологості

Не стоит забывать при выведении птицы и о контроле влажности. Для этих целей стоит купить прибор для измерения влажности в инкубаторе. Главное требование к этому устройству – точное измерение показателя влажности воздуха. Если Вы решили купить влагомер для инкубатора Украина, стоит обратить внимание на модели типа влагомер для инкубатора WSD-12 с выносным датчиком температуры, который позволит разместить прибор в удобном для Вас месте.

Так само варто звернути увагу на те, що вимоги до вологості повітря в інкубаторі змінюються в залежності від періоду інкубації яєць. Для підтримання потрібних параметрів варто використовувати влагорегулятор для інкубатора.

Переворот яєць

Висиджуючи яйця, квочка постійно перевертає яйця, захищаючи їх від перегріву. В умовах інкубатора цю задачу виконує механізм перевороту яєць в інкубаторі купити в Україні що, не складе великої проблеми. При виборі механізму для перевороту, не забудьте і про цифровий таймер для інкубатора.

Як бачимо процес інкубації яєць можна значно спростити використовуючи сучасне обладнання для інкубаторів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner