Кошик
4314 відгуків
Знайшли дешевше? Є питання? Пишіть на WhatsApp або Telegram
Інтернет магазин "O-MEGA Україна" ⭐⭐⭐⭐⭐
+380 (50) 045-51-85

OTG micro USB - USB адаптер

В наш век высоких технологий, любая информация в основном храниться в электронном виде, будь то текстовые файлы, фотографии, музыка, фильмы и.д. Как правило предметом для хранения выступает usb флешка. Но для её использования понадобиться устройство с usb портом, например компьютер, который не всегда бывает под рукой, в отличие от телефона/смартфона/планшета и т.д.. Так как же можно подключить флешку и другие устройства ( мышку, клавиатуру, джойстик, принтер и т.д ) к нашему телефону/смартфону/планшету и т.д. В этом нам поможет otg шнур. Что же такое OTG?

USB OTG (аббр. від On-The-Go) — подальше розширення специфікації USB 2.0, призначений для легкого з'єднання периферійних USB-пристроїв один з одним без необхідності підключення до ПК. Наприклад моделей смартфонів і телефонів, що підтримують USB OTG, можна підключати деякі пристрої USB. Зазвичай це флеш-накопичувачі, клавіатури, миші та інші пристрої, які не потребують додаткових драйверів.

Але не всі телефони/смартфони/планшети і т. д. підтримують otg і як правило підтримку не вказується в характеристиках, тому на сайті 4PDA створена тема дозволяє не витрачаючи грошей на покупку USB OTG перехідника і сил на пошуки інформації в інтернеті дізнатися дана функція підтримується у ВАШОМУ пристрої чи ні.

В темі список звичайних телефонів і смартфонів, які підтримують дану функцію і у яких підтримки немає.

Посилання на тему на порталі 4PDA де можна дізнатися, чи підтримується у ВАШОМУ пристрої функція OTG : ЖМІТЬ ТУТ !

Если модели Вашего устройства в списке не оказалось, то прямо там, в той же теме, можно запросить информацию, задав вопрос у других пользователей по следующей схеме:
1. Марка Вашего аппарата (полностью);
2. OTG работает? ( Да работает, нет не работает). На телефон подаётся дополнительное питание или работает и без дополнительного питания ( т.е. Вы просто подключаете OTG кабель к смартфону, или у Вас Y-кабель, третий конец которого вы подключаете к источнику питания ( порт компьютера, внешний аккумулятор, USB хаб который подключен к источнику питания и т.д. );
3. Версія андроїд, з якою у Вас працює OTG, або навпаки не працює;
4. Яка прошивка у Вас стоїть на смартфоні заводська (стоковий) або стороння (кастомний);
5. Назва і версія ядра з якою працює/не працює OTG. Ядро стічне або кастомное? Можете також написати, що саме вдалося підключити по OTG: флешку ( вказати файлову систему ), мишку, геймпад і т. д. Викладати фото, відео, опис, тощо

Список пристроїв постійно поповнюється.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner