Паяльник JAC TOOL ZG-918 з регулятором температури і LCD дисплеєм 180-480°C 60Вт
387 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: zg-918
Паяльник JAC TOOL ZG-918 з цифровим регулятором температури 180-480°C
і жалом стандарту 900М.
Електричний паяльник контактного типу, потужність 60 Вт, оснащений керамічним нагрівальним елементом, живлення від мережі 220 В.

Электропаяльник — ручний інструмент, що застосовується для нагріву деталей, флюсу, розплавлення припою при лудінні та пайки.
Дана модель паяльника оснащена цифровим терморегулятором, який, при досягненні виставленого межі температури, відключає нагрів приладу.
Оригінальний дизайн, надійний нагрівальний елемент і роздрібна упаковка роблять паяльник прекрасним подарунком радіоаматорові.
Технічні характеристики:
Напруга живлення: 220-240 Ст.
Споживана потужність: 60 ±15% Вт.
Межі регулювання температури: 180 °С ― 480 °С.
Надійний, легко знімний керамічний нагрівальний елемент.
Ручка: пластик (виконана з білого термостійкого пластику і покрита антистатиком).
Довжина шнура: близько 1 м.
Не рекомендується залишати підключений до мережі прилад без нагляду.
Догляд за жалом:
- Чищення жала здійснюйте тільки після його повного остигання.
- Не залишайте надовго паяльник у включеному стані.
- Не допускається чистити жало абразивними матеріалами або напилками
Заміна жала:
Вимкніть паяльник від електромережі і остудіть.
Відверніть стопорний гвинт, вийміть старе жало, встановіть новий жало і загорніть гвинт.
Доставляємо по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальна температура жала | 480 град. |
| Мінімальна температура жала | 180 град. |
| Частота струму | 50 Гц |
| Індикатор живлення | Так |
| Знімне жало | Так |
| Вага | 0.14 кг |
| Тип нагрівача | керамичексий |
- Ціна: 387 ₴







